logo-mobile

منوها

حساب شما

داشبورد

ثبت نام در دوره های حضوری خروج از سیستم

دعوت به همکاری

ما در فنون برتر بزرگترین پروژه های مدرسه سازی و دانشگاه سازی آنلاین ایران را به پیش می بریم. فنون برتر، همیشه به دنبال دعوت به همکاری از افراد خلاق و توانمند است. اگر شما نیز، مستقل از رشته و مقطع تحصیلی، تمایل دارید تا خلاقیت و توانایی های خود را در مسیر اجرای بزرگترین پروژه های آموزشی ایران، کانالیزه کرده و به کار گیرید، دعوت ما به همکاری را پذیرفته و با پر کردن فرم دعوت به همکاری در محورهای مد نظر خود، اعلام آمادگی نمایید.


تدریس در فنون برتر

فنون برتر، دانشگاهی آنلاین است که آموزش‌های کاربردی و مورد نیاز دانشجویان را ارائه می‌دهد. در همین راستا تاکنون بیش از ۱۲۰۰۰ ساعت آموزش آنلاین، در زمینه‌‌ها و رشته‌های مختلف، ارائه شده‌اند و این آموزش‌ها در اختیار بیش از ۶۰۰ هزار دانشجوی آنلاین در سراسر ایران و خارج از کشور قرار گرفته‌اند. آموزش‌های فنون برتر، به صورت ویدئویی تهیه و ضبط می‌شوند و در اختیار مخاطبین قرار می‌گیرد.


استخدام نویسنده و مترجم در مجله فنون برتر

فنون برتر - قصد دارد تیم تولید محتوای متنی خود را در زمینه‌ های تخصصی هوش مصنوعی و داده کاوی، فیزیک، شیمی، زیست شناسی، مهندسی برق، مکانیک، برنامه نویسی، متون اقتصادی (بورس، حسابداری و علم اقتصاد) و مباحث عمومی رایانه و موبایل (متون آموزشی در زمینه نرم‌افزارها، سیستم‌عامل‌ها و...) توسعه دهد. در همین راستا، نیازمند افرادی دانش آموخته در حوزه‌‌های یاد شده است که با زبان انگلیسی آشنایی مناسبی داشته، منابع تخصصی مرتبط را بشناسند و بتوانند به ترجمه و تالیف مطالب و مقالات در رابطه با مباحث این رشته‌‌ها بپردازند. توجه فرمائید که موقعیت‌های شغلی یاد شده، به صورت حضوری و تمام وقت هستند؛ بنابراین، رزومه‌های ارسالی برای همکاری به شکل پاره‌وقت و یا دورکاری مورد بررسی قرار نخواهند گرفت .


ارسال عناوین آموزش و شروع به همکاری با فنون برتر

فنون برتر با ارائه بیش از ۲۰۰۰ عنوان آموزش آنلاین، با مجموع مدت زمان بیش از ۱۲۰۰۰ ساعت، در زمینه‌های تخصصی مختلف، به ۶۰۰ هزار نفر از اعضای جامعه دانشگاهی ایران و برخی کشورهای همسایه، ارائه داده است. آموزش‌های فنون برتر، به صورت ویدئویی تهیه و ضبط می شوند و در اختیار مخاطبین قرار می گیرد. به منظور شروع همکاری و پیوستن به اعضای هیات علمی فنون برتر، لطفاً عناوین آموزشی مورد نظر خود را از طریق لینک زیر ارسال نمایید.