توضیحات دوره آموزش پرورش بزسانن

آیا می دانید سود دهی این دام چقدر بالا است ؟

فکر می کنید که این دام چقدر هزینه اولیه لازم دارد؟

محدودیتی برای واردات بز اصیل با ارز دولتی وجود ندارد - ایرنا

پس با فنون برتر ایرانیان همراه باشید تا بهتون تمام مزایای پرورش بزسانن را بگیم.

بز سانن برترین و کاراترین نژاد بز شیری در جهان است. با توجه به ضرورت ایجاد اشتغال های خرد و پایدار و از طرفی استفاده از فناوری های نوین که باعث افزایش بهره وری در مصرف مواد اولیه در کشور می شود استفاده و پرورش این نوع نژاد ها در راستای اقتصاد مقاومتی می باشد.

هر بز معمولی در کشور ما سالانه در حدود 150 کیلو شیر می‌دهد، در صورتی که تولید شیر بز سانن 10 برابر این مقدار است. این نوع از دام با اکثر نقاط آب و هوایی خود را تطبیق می دهد.

بزسانن دارای شیردهی روزانه با میزان دو تا چهار کیلو است.

طرح توجیهی بز سانن (بز شیری) سال 99 pdf و word | طرح فنی

تولید شیر بالا همراه با ویژگی‌هایی مانند عادت پذیری سریع با محیط، قناعت در مصرف خوراک، درصد دوقلوزایی بالا، توانایی سازگاری نژادی این بز بسیار قابل توجه است.

از ویژگی‌های برجسته این نژاد، سازگاری بالا با رژیم‌های خوراکی گوناگون و اقلیم‌های متفاوت از جمله مناطق کوهستانی و دشت است.

روش پرورش دام سانن مانند دام های معمولی نیست و شما لازم است این دام را در جایگاه بسته پرورش دهید.

اصلی ترین مزیت بز سانن این است که نگهداری و مدیریت آنها بسیار آسان است. به طوری که یک کودک می تواند از یک گله کوچک سانن نگهداری کند

ما با شما هستیم از صفر تا صد پرورش بزهای سانن.

در این کسب و کار سرمایه اولیه موردنیاز به تعداد رأس بز بستگی دارد و می توان با تعداد 50 راس کار را شروع کرد. هزینه سرمایه اولیه این کار حدود 73 میلیون تومان بوده و دارای نرخ بازده سرمایه ای حدود 18 درصد و بازگشت سرمایه 3.5 ساله می باشد.

در انتها یک نکته بهتون بگم و اینکه شما در پرورش بزهای سانن با کسب آموزش و تجربه قادر خواهید بود در پرورش تمام دام های وارداتی پرورش انجام دهید.

 

شهریه دوره آموزشی

 

آنلاین : 550.000 هزارتومان


دوره آنلاین بصورت زنده در سایت برگزار می گردد(ظرفیت 10 تا 25 نفر) بهمراه مدرک معتبر

 


حضوری : 750.000 هزارتومان


دوره حضوری با رعایت پروتکل های بهداشتی (تعداد شرکت کنندگان 10 تا 15 نفر) بهمراه ارئه مدرک معتبر

 


طلایی : 2.500.000 میلیون تومان


دوره طلایی با ظرفیت 2 تا 5 نفر برگزار می شود که با توجه به شرایط هر دوره بصورت تئوری و عملی و یا همراه با بازدید و دارای مدرک معتبر می باشد.

 


مجازی : 250.000 هزار تومان


دوره مجازی مبتی بر متن می باشد که پس از ثبت نام در دوره ،فایل  پی دی اف آموزشی و یا سی دی آموزش دوره در اختیار کارآموزان قرار می گیرد.
نکته : این دوره بدون مدرک آموزشی است 


 

دمو اموزشی