توضیحات دوره آموزش ماساژ حرفه ای

توضیحات دوره ماساژ درمانی - ماشاژ حرفه ای :

کاربر ماساژ فنی و حرفه ای شغلی است در حوزه بهداشت و ایمنی که در آن فرد شایستگی هایی از قبیل رعایت ایمنی و بهداشت، ارزیابی عوامل ناشی از انجام ماساژ ،برقراری ارتباط موثر و مطلوب در محیط کار، آمادگی ذهنی و جسمانی ماساژور و بکارگیری ساختار و نحوه قرارگیری آناتومی و عملکرد و رفتار فیزیولوژی اندام ، موارد منع استفاده از انجام ماساژ و اجرای ماساژ و روش ها و تکنیک های آن و انجام ماساژ موضعی و عمومی بدن برآید.

پیام آفتاب - چگونه می توانیم همانند یک حرفه ای دیگران را ماساژ دهیم؟

فردی است که با استفاده از یک سری حرکات و مهارت های دستی که به طور منظم و خاص بر روی بافت های بدن جهت تأثیر بر سیستم عصبی ، عضلانی ، پوست ، مفاصل و گردش خون حرکاتی را انجام می دهد که به رفع تنشهای عصبی ، گرفتگی عضلانی و رفع خستگی های جسمی و روحی کمک می کند.آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد ورزمان آمادگی دارد کلاس آموزش ماساژ کاربر فنی و حرفه ای را با بالاترین کیفیت تدریس زیر نظر اساتید مجرب برگزار نماید.

کلاس آموزش ماساژ کاربر فنی و حرفه ای به صورت تئوری و عملی می باشد و در پایان کلاس هنرجویان می توانند یک ساعت ماساژ تخصصی را برای تمام اندام های بدن اجرا نماید.

ماساژ برای درمانی و سلامتی مهم است و چرا نع که شما این کار را بلد نباشید و در خونه و دوستان و همچنین در باشگاه های ورزشی بتوانید این کار و فن را بلد باشید.

آیا شما دوست دارید که بین دوستان و آشنایان یک حرفه کاملا متفاوت را بلد باشید پس با ما در این دوره شرکت کنید. 

آموزش ماساژ درمانی | آموزش ماساژ حرفه ای عملی با مدرک بین المللی

ما این دوره را بصورت کاملا تخصصی و کاربری برای شما دوستان برگزار می کنیم.

همچنین شما با آموزش در این دوره ماساژ به موضوعات بسیار جدیدی که تابحال تجربه آن را نداشته اید ولی مطلبی بوده و که خیلی دیده اید و به گوشتان خورده برخورد می کنید و موسسه فنون برتر ایرانیان شما را در دوره ماساژ درمانی کمک می کند. 

کاربر ماساژ چیست ؟

کاربر ماساژ اولین دوره ی ماساژ است که تحت عنوان استاندارد آموزشی علاقه مندان به فراگیری ماساژ باید آن را در آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای بگذرانند.طول دوره استاندارد کاربر ماساژ 200 ساعت می باشد و بصورت گروهی و خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می شود.کاربر ماساژ کتاب نیز دارد و هنورجویان می توانند با مراجعه به انتشارات مخصوصی سازمان فنی و حرفه ای کتاب آموزش کاربر ماساژ را تهیه نمایند.جزوه کاربر ماساژ توسط مرکز ورزمان به رایگان در اختیار هنرجویان قرار داده خواهد شد و با مطالعه دقیق جزوه کاربر ماساژ می توانید از آزمون کتبی کاربر ماساژ فنی و حرفه ای مطمئن باشید.استاندارد کاربر ماساژ فنی و حرفه ای برای ماساژورهایی که به صورت تجربی کار می کنند و مدرک ندارند بهترین انتخاب است زیرا با دریافت گواهینامه معتبر کاربر ماساژ فنی و حرفه ای می توانند مجوز مرکز ماساژ را دریافت نمایند.

استخدام ماساژور (ماسور حرفه ای) - آکادمی دایِلو

آموزش کاربر ماساژ شامل چه مواردی است؟

دوره اموزش کاربر ماساژ فنی و حرفه ای شامل موارد تئوری و عملی می باشد . در این کلاس ماساژ شما با موارد زیر آشنا خواهید شد:

بهداشت و ایمنی ماساژ
اصول و مبانی ماساژ
آناتومی و فیزیولوژی ماساژ
بیومکانیک ماساژ
ارگونومی ماساز
تکنیک های ماساژ برای کل بدن

 

 

شهریه دوره آموزشی

 

آنلاین : 950.000 هزارتومان


دوره آنلاین بصورت زنده در سایت برگزار می گردد(ظرفیت 10 تا 25 نفر) بهمراه مدرک معتبر

 


حضوری : 1.500.000 هزارتومان


دوره حضوری با رعایت پروتکل های بهداشتی (تعداد شرکت کنندگان 10 تا 15 نفر) بهمراه ارئه مدرک معتبر

 


طلایی : 5.000.000 میلیون تومان


دوره طلایی با ظرفیت 2 تا 5 نفر برگزار می شود که با توجه به شرایط هر دوره بصورت تئوری و عملی و یا همراه با بازدید و دارای مدرک معتبر می باشد.

 


 

 

دمو اموزشی